Witamy na stronie internetowej Związku Sybiraków Oddział w Przemyślu. Po zaznaczeniu tekstu w artykule i naciśnięciu ikonki głośnika można go odsłuchać. Welcome REALNAME   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie internetowej Związku Sybiraków Oddział w Przemyślu. Po zaznaczeniu tekstu w artykule i naciśnięciu ikonki głośnika można go odsłuchać. Welcome REALNAME
Menu Zamknij

Pamięci ofiar Katynia i Zesłańców Sybiru w rocznicę katastrofy smoleńskiej.

10 kwietnia 2019 r.  w rocznicę katastrofy smoleńskiej, w której rozbił się samolot prezydencki na pokładzie, którego znajdowało się 96 osób Prezydent Miasta Przemyśla Pan Wojciech Bakun z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Przemyślu Ewą Sawicką złożyli kwiaty i zapalili znicze przy pomniku poświęconym „Zesłańcom Sybiru i Ofiarom Katynia„. Kwiaty złożył Poseł na Sejm RP Andrzej Matusiewicz i przedstawiciele służb mundurowych. Przy pomniku obecni byli członkowie Zarządu przemyskiego Oddziału Związku Sybiraków.

Kwiaty składają służby mundurowe
Na zdjęciu: Joanna Preiss, Lidia Kiełczyńska, Mieczysław Tłuczek, Stanisława Żak przedstawiciele przemyskiego Oddziału Związku Sybiraków.
Kwiaty składa Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun wraz z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Przemyślu Ewą Sawicką.
79. rocznica zbrodni Katyńskiej

Podobne wpisy

Click to listen highlighted text!