Witamy na stronie internetowej Związku Sybiraków Oddział w Przemyślu. Po zaznaczeniu tekstu w artykule i naciśnięciu ikonki głośnika można go odsłuchać. Welcome REALNAME   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie internetowej Związku Sybiraków Oddział w Przemyślu. Po zaznaczeniu tekstu w artykule i naciśnięciu ikonki głośnika można go odsłuchać. Welcome REALNAME
Menu Zamknij

Związek Sybiraków „Przyjaciel Szkoły” – Szkoły Podstawowej Nr 15 im. A. Mickiewicza.

19 czerwca 2019 r. w tym uroczystym dniu zakończenia roku szkolnego 2018/2019 przemyski Oddział Związku Sybiraków otrzymał specjalne podziękowanie – tytuł od społeczności Szkoły Podstawowej Nr 15 im. A. Mickiewicza w Przemyślu.
Ten specjalny tytuł „
Przyjaciel Szkoły” – po raz pierwszy w historii szkoły nadany grupie osób – z rąk Dyrektora Szkoły Pana Artura Mykity odebrała Pani Stanisława Żak i Marian Boczar.
Wyróżnienie otrzymali również: asp. Małgorzata Czechowska z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu i Witold Mulczyński Funkcjonariusz Straży Miejskiej w Przemyślu.

Przemyski Oddział Związku Sybiraków od wielu lat współpracuje ze Szkołą Podstawową
Nr 15. Wspólnie realizowane są projekty, które mają na celu przybliżyć nie tylko społeczności tej szkoły ale też mieszkańcom miasta Przemyśla Losy Zesłańców Sybiru.

W imieniu Związku Sybiraków Oddział w Przemyślu przemawia prezes Stanisława Żak, Na zdjęciu Dyrektor Szkoły Pan Artur Mykita, Wicedyrektor Maria Młynarska

Podobne wpisy

Click to listen highlighted text!