Witamy na stronie internetowej Związku Sybiraków Oddział w Przemyślu. Po zaznaczeniu tekstu w artykule i naciśnięciu ikonki głośnika można go odsłuchać. Welcome REALNAME   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie internetowej Związku Sybiraków Oddział w Przemyślu. Po zaznaczeniu tekstu w artykule i naciśnięciu ikonki głośnika można go odsłuchać. Welcome REALNAME
Menu Zamknij

Okolicznościowy koncert polskiej pieśni patriotycznej

13 kwietnia 2021 r. przypada 81. rocznica drugiej masowej deportacji Polaków w głąb ZSRS. Aby upamiętnić to wydarzenie, Centrum Dokumentacji Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń zaprasza na wyjątkowy koncert Magdy Niedbała-Solarz oraz Mateusza Kurcaba, który odbędzie się 13 kwietnia 2021 r. w Auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. W programie m.in. pieśni z XIX i XX wieku o tematyce sybirackiej.

Transmisja wydarzenia odbędzie się tego samego dnia o godz. 19:00 na kanale YouTube Centrum Dokumentacji Zsyłek, Wypędzeń i Przesiedleń. Link do transmisji zostanie opublikowany na stronie Centrum w dniu koncertu. Serdecznie zapraszamy.

PAMIĘTAJMY O SYBIRAKACH!!!

http://zsylkiwypedzenia.up.krakow.pl/
https://www.youtube.com/channel/UCoh7QX2EsbVZSZLFM-ww_uA

Podobne wpisy

Click to listen highlighted text!