Witamy na stronie internetowej Związku Sybiraków Oddział w Przemyślu. Po zaznaczeniu tekstu w artykule i naciśnięciu ikonki głośnika można go odsłuchać. Welcome REALNAME   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie internetowej Związku Sybiraków Oddział w Przemyślu. Po zaznaczeniu tekstu w artykule i naciśnięciu ikonki głośnika można go odsłuchać. Welcome REALNAME
Menu Zamknij

Święto Niepodległości w Przedszkolu Nr 14 w Przemyślu

Na zaproszenie Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i przedszkolaków z Przedszkola Nr 14 im. Czytelników Życia Przemyskiego, przedstawiciele przemyskiego Oddziału Związku Sybiraków w osobach: Pani Stanisława Zak i Pan Marian Boczar uczestniczyli w akademii z okazji rocznicy odzyskania niepodległości Polski.
W montażu słowno-muzycznym dzieci z przedszkola ukazały historię dążeń Polaków do odzyskania niepodległości ze szczególnym uwzględnieniem daty 11 listopada 1918 r. Ważnym momentem akademii było odtańczenie „Poloneza” przez przedszkolaków i wspólnego odśpiewania Hymnu Państwowego „Razem dla Niepodległej”. Podczas spotkania Pani Stanisława Żak przedstawiła dzieciom co znaczy wiara w niepodległość.

 

 

 

Dzień Niepodległości w Przedszkolu Nr 14 w Przemyślu
Upominki od Przedszkolaków
Dzień Niepodległości w Przedszkolu Nr 14 w Przemyślu

Podobne wpisy

Click to listen highlighted text!